Hakkımızda

5B DANIŞMANLIK, MAKİNE İNŞ  SAN VE TİC A.Ş. olarak Hizmet  vermektedir, çağdaş teknoloji  ve egemen, deneyimli kadrosuyla,Yurt içi ve yurt dışında Konut,Spesifik Makine Temelleri,Makine montaj-De montajları,Silo ve Siklon imalatları,Pinomatik Transfer Hatları,Basınçlı Boru Hatları yapımı gibi hizmetler sunmak,dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle emsallerine örnek teşkil etmektir.

Müteahhitlik, her şeyden önce projenin özündeki ilkelere bağlılık duymayı,saygı göstermeyi gerektirir.Projenin kırılma noktası onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek duyarlılıktır.

Kuruluşumuz, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş buluş açısıyla yaklaşır, tüm süreçlerde her emek  verenin projenin özüyle bütünleştiği, mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni bireyde bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katıldığını düşünüyor ve geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılayacağımıza canı gönülden inanıyoruz.

Kuruluşumuzdan itibaren kendimizi yenileyen ve geliştiren kadromuz ile yapmış olduğumuz hizmetler ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşları tarafından takdir ile karşılanmaktadır.

Firmamız kendi imalatları dışındaki işlerinde uluslar arası alanda kendisi gibi imalatçı firmalarla her türlü işbirliğini başarıyla yerine getirmekte olup yeni projelere ve işbirliklerine her zaman açıktır.

İmalatlarımızı tamamlayıcı hazır malzemeler, standartlaşmış ürünlerde ve sektöründe söz sahibi olmuş firmalardan seçilmektedir.

Firmamızın temel ilkesi : gelişen teknoloji paralelinde müşterilerimizin değişen istek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır.

Firmamızın temel politikası : Kalite sisteminin sürekliliği için yeterli kaynakları sağlamak,belirlediği hedefleri uygulamaya geçirerek kaliteyi zamanında ve amacına uygun üretmektir.Bu felsefeden hareketle;kalitenin bir hayat tarzı olarak tüm çalışanlarımıza benimsetilmesi ve sürekli gözden geçirilen sistemi geliştirip iyileştirerek daha iyiyi üretmenin çabası içerisinde olmak amacımızdır.

 

Hedefimiz : tüm çalışanlarımızın katılımıyla sektörümüzde lider olmaktır…

 

Bakarız  Bilgileniriz  Bilgilendiririz  Başlarız   Bitiririz