Yaptığımız her alandaki işlerinize;

 BAKARIZ: Sizlerin istek ve sorunlarını yerinde inceleyerek projeleriniz üzerinde bilgi sahibi oluruz. Yapılacak işi gereğinde yerinde inceleriz.

BİLGİLENİRİZ: Sizlerin projeden beklenti ve isteklerinizi öğrenir, edindiğimiz bilgileri mevcut tecrübelerimiz ve teknoloji ile birleştirerek müşterimizi memnun edecek önerilerimizi geliştiririz.

BİLGİLENDİRİRİZ: Yapılmak istenen iş veya proje ile ilgili olarak  , nasıl, ne şekil ve ne süreçte bitire bileneceği hakkında  müşterilerimize bilgi sunarak olası soru ve tereddütleri ortadan kaldırırız.

BAŞLARIZ: Nihai proje, yapılacak iş üzerinde müşterimizle anlaştıktan sonra projenin yapımına, imalatına başlarız.

BİTİRİRİZ: Ve anlaştığımız zamanda projeyi, işi bitirerek müşterimizin memnuniyetini sağlarız. Verimliliğini ve üretimini arttırmasında katkı sağlarız

KÖRÜK İŞİ KİMİN İŞİ ?  TABİKİ BİZİM İŞİMİZ 

               Körük sektörüne İlhan Çelik ustamızın 47 Yıllık tecrübesi ile bizlere ilham kaynağı ve öncü olmasıyla başladık. Onun bilgi ve becerisine sahip ustaları bulmak, rast gelmek çok zor. Her çeşit körük konusunda bilgi ve deneyime sahip ustamızla beraber bu işi yapmaktan gurur duyuyoruz.

               Firmalarınızın ihtiyacı olan her çeşit körüklere; yılların verdiği tecrübesiyle İlhan Çelik  ustamızla birlikte talibiz.